Apie Ideaformus

Esame motyvuotų kūrėjų komanda, kurios tikslas padėti Lietuvos verslui skaitmenizuotis. Bet kokią kompleksinę užduotį galime paversti malonia patirtimi užsakovui ir galutiniam vartotojui. Žinome, kad individualūs verslui pritaikyti sprendimai leidžia taupyti optimizuojant procesus ir didinant konversiją, o tai veda į verslo sėkmę ir plėtra.

Ideaformus siūlo modernius ir nestandartinius sprendimus verslui nuo 2003 metų.

Kodėl ideaformus?

  • Sudėtingų projektų patirtis leidžia išspręsti platų užduočių spektrą.
  • Kiekvienas projektas sulaukia specialistų dėmesio.
  • Sprendimus taikome atsižvelgiant į Jūsų siekiamą tikslą. Visada siūlome savo įžvalgas, gilinamės į situaciją ir poreikius.
  • Gaunate garantijas - užtikriname kuriamo kodo veikimą, atliekame testus kuriamoms sistemoms.
  • Konsultuojame ir mokome savo klientus.
  • Galimybė gauti platų paslaugų spektrą - partnerių tinklas gali užtikrinti stiprų SEO bei turinį.

Mes remiamės vertybėmis

Išskirtinumas

Mes žinome, kad mūsų klientai ir jų projektai yra individualūs rinkoje, todėl kiekvienas atvejis kruopščiai analizuojamas, o tai leidžia pateikti tinkamiausius sprendimus kliento tikslui pasiekti.

Modernumas

Tikime, kad esant technologijų fronte galime suteikti paslaugas, kurios atitinka visas šios dienos tendencijas ir aukščiausius standartus.

Atsakomybė

Žinome, kad aukščiausias prioritetas yra kliento rezultatai, todėl mes asmeniškai prisiimame atsakomybę už suteikiamų paslaugų kokybę.

IDEAFORMUS

Misija

Suteikti geriausią informacinių technologijų patirtį verslui užtikrinant mūsų klientų galimybes patikimai vystyti veiklą virtualioje aplinkoje. Mes nepriimame kompromisų kokybei, todėl klientai visada yra užtikrinti dėl aukščiausių rezultatų.

Vizija

Mes tikime, kad verslo skaitmenizacija yra tai, kas leidžia pasauliui tobulėti sparčiau negu bet kada iki šiol. Ideaformus darbuotojai kiekvieną dieną kruopščiai rūpinasi tuo, kad toks tobulėjimas nesustotų, o mūsų klientai leidžia viziją paversti realybe.

Klientai

Kuriame unikalias elektroninės prekybos sistemas, kurias galime apjungti su sandėlio, buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų bei atsiskaitymo sistemomis.

Susisiekite