Projektai

Per sukauptą ilgametę patirtį nusistatėme savo projektų vystymo principus, todėl galime pasiūlyti geriausią kelią į kokybišką ir pilnai išvystytą produktą. Per įvairią patirtį supratome, kokios yra dažniausios rizikos ir kaip jų vengti. Supratome, kas turi įtaką produkto vystymui ir kas lemia jo sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Į kiekvieną projektą žiūrime kaip į bendradarbiavimą su užsakovu. Tikime, kad geriausiai kalba rekomendacijos, todėl visada siekiame maksimalaus rezultato.

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

EMP Recycling

Baltijos šalyse didžiausia elektronikos, metalo ir plastiko supirkimo bei perdirbimo įmonė kurianti modernią ir universalią atliekų rūšiavimo bei perdirbimo sistemą.

Made in Lithuania

Lietuviškų prekių gamintojai jungiasi bendrai iniciatyvai kokybiškų ir prabangių lietuviškų prekinių ženklų produktus, skirtus eksportui, siūlyti savo tautiečiams už ženkliai mažesnę kainą

Big Green Egg Lietuva

viena žinomiausių kepsninių pasaulyje suteikianti unikalią patirtį savo vartotojams. Sukurta reprezentacinė svetainė oficialiam atstovui Lietuvoje.

Pradėk savo projektą