Projektai

Per sukauptą ilgametę patirtį nusistatėme savo projektų vystymo principus, todėl galime pasiūlyti geriausią kelią į kokybišką ir pilnai išvystytą produktą. Per įvairią patirtį supratome, kokios yra dažniausios rizikos ir kaip jų vengti. Supratome, kas turi įtaką produkto vystymui ir kas lemia jo sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Į kiekvieną projektą žiūrime kaip į bendradarbiavimą su užsakovu. Tikime, kad geriausiai kalba rekomendacijos, todėl visada siekiame maksimalaus rezultato.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

Made in Lithuania

Lietuviškų prekių gamintojai jungiasi bendrai iniciatyvai kokybiškų ir prabangių lietuviškų prekinių ženklų produktus, skirtus eksportui, siūlyti savo tautiečiams už ženkliai mažesnę kainą

Pradėk savo projektą