Projektai

Per sukauptą ilgametę patirtį nusistatėme savo projektų vystymo principus, todėl galime pasiūlyti geriausią kelią į kokybišką ir pilnai išvystytą produktą. Per įvairią patirtį supratome, kokios yra dažniausios rizikos ir kaip jų vengti. Supratome, kas turi įtaką produkto vystymui ir kas lemia jo sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Į kiekvieną projektą žiūrime kaip į bendradarbiavimą su užsakovu. Tikime, kad geriausiai kalba rekomendacijos, todėl visada siekiame maksimalaus rezultato.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą