Projektai

Per sukauptą ilgametę patirtį nusistatėme savo projektų vystymo principus, todėl galime pasiūlyti geriausią kelią į kokybišką ir pilnai išvystytą produktą. Per įvairią patirtį supratome, kokios yra dažniausios rizikos ir kaip jų vengti. Supratome, kas turi įtaką produkto vystymui ir kas lemia jo sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Į kiekvieną projektą žiūrime kaip į bendradarbiavimą su užsakovu. Tikime, kad geriausiai kalba rekomendacijos, todėl visada siekiame maksimalaus rezultato.

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

EMP Recycling

Baltijos šalyse didžiausia elektronikos, metalo ir plastiko supirkimo bei perdirbimo įmonė kurianti modernią ir universalią atliekų rūšiavimo bei perdirbimo sistemą.

Big Green Egg Lietuva

viena žinomiausių kepsninių pasaulyje suteikianti unikalią patirtį savo vartotojams. Sukurta reprezentacinė svetainė oficialiam atstovui Lietuvoje.

Pradėk savo projektą