1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Situacija

Anksčiau mūsų vystomo Daily Print projekto elektroninė parduotuvė laikui bėgant sėkmingai augo ir plėtėsi. Galiausiai 2019-ais metais projektas tiek ištobulėjo, kad buvo nuspręsta, jog atėjo laikas atitinkamai atnaujinti prekinį ženklą ir šviežiai startuoti su nauja architektūra, kuri Daily Print projektą leistų sėkmingai vystyti ir plėsti ir toliau. Iškelta labai svarbi ir sudėtinga užduotis, turinti daug rizikos faktorių – sukurti internetinę parduotuvę, kuri ne tik išlaikytų esamą funkcionalumą, bet ir būtų pritaikyta mažmenai bei didmenai, turėtų visas reikalingas integracijas su tiekėjais.

Sprendimas

Buvo priimtas sprendimas, kad geriausia toliau projektą plėsti su IDCMS turinio valdymo sistema, kuri Daily Print projektui leis sėkmingai vystytis ateityje. Kuriama sistema visiškai adaptuota prie užsakovo poreikių, sukurtas kainos valdymo modulis, derybų modulis, integruoti tiekėjų el. katalogai, buhalterinės sistemos programa, paieškos variklis pritaikytas dideliam prekių kiekiui (virš 90 tūkst. prekių!) Sistemos UX/UI dizainas sukurtas remiantis Daily Print klientų įpročiais.

Sukurta vertė

Valdymas

Galingas įrankis leidžia valdyti didžiulę elektroninę parduotuvę vos keliais mygtukų paspaudimais

Kainos

Kainos valdymo modulis garantuoja greitą ir patogų kainų nustatymą dideliam prekių kiekiui

Katalogai

Tiekėjų prekių katalogų integracijos leidžia sutaupyti daug laiko

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą