BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

Situacija

2019 metais LR Aplinkos ministerija iškėlė užduotį sukurti aukšto lygio, bet ir tuo pačiu labai paprasto valdymo informacinę svetainę, kurios tikslas suteikti informaciją apie BIM-LT projektą, naujienas, renginius, patogų dokumentų pristatymą.

Sprendimas

Išanalizavus kokia informacija bus skelbiama svetainėje ir kas bus informacijos naudotojai, pateikti statyba40.lt svetainės eskiziniai variantai ir pasirinktas tinkamiausias šiam projektui. Sukurtas svetainės valdymas yra visiškai nereikalaujantis programavimo žinių, yra intuityvus, greitai išmokstama naudotis sistema naujokui. Sistema leidžia nesunkiai paskelbti informaciją apie aktualius renginius, naujienas, dokumentus bei tą informaciją prireikus administruoti. Lankytojams, kurie nerado atsakymo į rūpimą klausimą svetainėje, sukurta užklausos forma, kurioje galima nurodyti kokiai sričiai priklauso klausimas ir taip palengvinti bei pagreitinti atsakymo greitį. Visa svetainė taip pat pritaikyta žmonėms, kurie susiduria su skaitymo sunkumais.

Sukurta vertė

Pateikimas

Visa informacija apie BIM-LT projektą ir metodus, reikalinga statytojams, prieinama per vieną vietą

Valdymas

Greitas ir intuityvus informacijos administravimas

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą