SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Situacija

2016 metų rudenį gavome svarbią užduotį iš savivaldybės įmonės VASA, kurie iškėlė reikalavimą, kad sostinės gyventojai galėtų nesunkiai ir greitai rasti aktualią informaciją apie šiukšlių išvežimą, svetainė būtų patikima, o administravimas paprastai ir intuityviai valdomas.

VASA įmonė augo, augo ir jos poreikiai, todėl 2018-ais metais atsirado nauji reikalavimai saugumui ir dar didesniam patogumui, buvo pateiktas siūlymas kurti individualią sistemą, kurios pagalba būtų galima profesionaliai administruoti tiek turinį, tiek darbuotojų veiklą, užsakymus.

Sprendimas

2016-ais metais sukurta informacinė svetaine su WordPress turinio valdymo sistema, kuri pilnai atitiko pradžioje keliamus reikalavimus. Turinys yra  „patiekiamas ant lėkštutės”, todėl lankytojas vos vieno mygtuko paspaudimu iš titulinio puslapio yra nukreipiamas ten, kur jis ras jam aktualią informaciją.

Vėliau, 2018, buvo nuspręsta, kad augant poreikiams geriausia bus pereiti prie individualiai pritaikyto sprendimo ir buvo adaptuota mūsų turinio valdymo sistema IDCMS, kuri žymiai praplėtė galimybes. O 2019 metais atsirado poreikis automatizuoti didelių gabaritų atliekų išvežimą, todėl pagal individualų poreikį buvo sukurta unikali rezervacinė sistema, vadinama DGA, kurios pagalba Vilniaus gyventojai gali nesunkiai organizuoti didelio gabarito atliekų surinkimą.

Sukurta vertė

Patogumas

Kelių mygtukų paspaudimu lankytojai nesunkiai pasiekia aktualų svetainės turinį

Greitis

Vartotojai greitai ir patogiai gali administruoti didelių gabaritų užsakymus

Kontrolė

Išvežėjo administratorius gali valdyti užsakymus, skirstyti darbuotojams

Automatizavimas

Galimybė išvežėjui valdyti rezervacijas ir užsakymus, automatiškai formuoti išvežimo aktą

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą