Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Situacija

Užsakovo pageidavimu dizaine turi varijuoti juodai-balta spalvų deriniai, svetainė turi perteikti solidų ir ryškų įvaizdį, bet vengti agresyvumo, ekstravagantiškumo. Reikalaujama, kad UI/UX sprendimas būtų šiuolaikiškas ir elegantiškas, tuo pačiu visiškai paprastas.

Sprendimas

Išanalizavus poreikius, dizaineris pasiūlė, kad kuriant logotipą, firminį blanką, vizitines korteles bei svetainę geriausia būtų naudoti violetinių spalvų derinius taip kuriant norimą kompanijos įvaizdį. Atsižvelgiant į pateikiamos informacijos kiekį pasirinkta kurti vieno puslapio svetainę, kuri atlieka kompanijos pristatymą ir glaustai bei greitai pateikia reikalingiausią informaciją potencialiems klientams ir partneriams.

Sukurta vertė

Įvaizdis

Perteikiamas profesionalus kompanijos įvaizdis

Greitis

Potencialūs klientai ir partneriai greitai susipažįsta su svarbiausia informacija

Užklausos

Svetainė padeda rinkti potencialių klientų užklausas

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą