Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Situacija

Augant rinkos konkurencingumui bei vartotojų poreikiams automatiškai atsirado poreikis išplėsti svetainės funkcionalumą ne tik siekiant prisitaikyti prie išaugusių poreikių bet ir tapti išskirtiniems rinkoje. Išanalizuota situacija, kokio funkcionalumo reikia vartotojams, kad jie patogiai ir greitai galėtų rasti tinkamas keliones ir jas užsakyti be kliūčių.

Sprendimas

Išanalizavus vartotojų įpročius ir poreikius paaiškėjo, kad rinkoje nėra paprastai pritaikomų sprendimų ir nuspręsta, kad geriausia kurti visiškai individualią sistemą, kuri atitiktų esamus poreikius, o ne poreikius derinti prie standartinių sprendimų. Pasirink sparnus sistemai pritaikyta e-komercijos platforma IDCMS, todėl ir ateityje, išaugus dar labiau poreikiams, bus galima plėsti funkcionalumą. Sistemoje integruota lėktuvų bilietų pasiūlymų ir paieškos bei klientų valdymo sistemos.

Sukurta vertė

5x

Tiek padidėjo parduotų kelionių po sistemos paleidimo

20 min.

Tiek vidutiniškai trunka rasti ir įsigyti tinkamą kelionę

120 val.

Tiek valandų sutaupoma kas mėnesį

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pradėk savo projektą