Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

Situacija

2017 metais iškelta užduotis sukurti elektroninę parduotuvę, kurioje žmonės savarankiškai galėtų kelti prekes, o pirkėjai galėtų prekes įsigyti per platformą. Labai svarbu, kad pardavėjai turėtų galimybę prekes susidėti pagal visus įmanomus kriterijus, kad pirkėjai greitai jas rasti platformoje. Svarbiausias akcentas – prekės turi būti su tikrais prekių ženklais, todėl jos privalo būti tikrinamos specialistų.

Sprendimas

Į vartotojo patogumą orientuota sistema, sukurtas visiškai unikalus sprendimas pritaikant mūsų IDCMS komercijos platforma pagal individualius užsakovo poreikius. Sistemos pagalba pirkimo ir pardavimo procesai yra automatizuoti, pirkėjas yra garantuotas, kad įsigis tikrą ir patikrintą prekę, o pardavėjas, kad prekė nukeliaus pas pirkėją, o jis už tai gaus pinigus.

Sukurta vertė

100%

Tokią garantiją gauna pirkėjai, kad įsigis tikrą prabangaus prekinio ženklo kokybišką gaminį

Patogumas

Pardavėjai patogiai gali sukelti savo nebenaudojamus gaminius

Lankstumas

Sistemos administratorius turi didžiulį lankstumą toliau plečiant projektą

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pasirink sparnus

Elektroninė atostogų užsakymo sistema su integruotomis partnerių viešbučių, lėktuvų bilietų ir klientų valdymo sistemomis.

Pradėk savo projektą