EMP Recycling

Baltijos šalyse didžiausia elektronikos, metalo ir plastiko supirkimo bei perdirbimo įmonė kurianti modernią ir universalią atliekų rūšiavimo bei perdirbimo sistemą.

Situacija

Siekiant skatinti žaliavų perdirbimą labai svarbu, kad informacija būtų prieinama tarsi ant lėkštutės ir vartotojai galėtų ją pasiekti be jokių suvaržymų. Išanalizavus situaciją paaiškėjo, kad kuriamas įrankis turi būti patogiai ir greitai valdomas siekiant atnaujinti pagrindinę svarbiausią informaciją svetainėje.

Sprendimas

Sistemoje realizuotas automatizuotas kainoraščių valdymas. Įdiegtas informacijos atnaujinimo mechanizmas leidžia automatizuotai valdyti kainoraščius, patogiai importuoti duomenis. Projekte vaizdžiai pristatoma įmonės veikla ir teikiamos paslaugos. Interaktyvus Google žemėlapis ir filtravimo galimybės leidžia rasti artimiausią ir tinkamiausią supirktuvę.

Sukurta vertė

Navigacija

Vartotojai patogios navigacijos pagalba gali rasti visą informaciją apie produktą

10 min.

Vidutiniškai tiek trunka sužinoti visą reikalingą informaciją svetainėje

Patogumas

Reprezentacinė svetainės dizainas kuria profesionalų įmonės įvaizdį

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pradėk savo projektą