Big Green Egg Lietuva

viena žinomiausių kepsninių pasaulyje suteikianti unikalią patirtį savo vartotojams. Sukurta reprezentacinė svetainė oficialiam atstovui Lietuvoje.

Situacija

Prekinio ženklo „Big green egg“ oficialiems atstovams Lietuvoje iškilo poreikis atskleisti tvirtą ir išskirtinį įvaizdį nacionalinėje internetinėje erdvėje ir suteikti vartotojams informaciją apie platinamo produkto savybes. Naujai kuriama reprezentacinė svetainė turėjo atitikti oficialias „Big green egg“ prekinio ženklo firminio stiliaus gaires ir išlaikyti profesionalumą, atspindėti produkto kokybę.

Sprendimas

Išsiaiškinus konkrečius atstovų poreikius ir pateikus UX/UI dizainerio kurtą svetainės koncepciją buvo kuriama moderni ir produkto unikalumą atspindinti išskirtinė svetainė. Ypatingas dėmesys sutelktas į projekto išvaizdą ir navigaciją. Sumanūs ir interaktyvūs sprendimai vizualiai pasakoja klientams prekės ženklo istoriją.

Sukurta vertė

Subtilumas

Svetainės dizainas akcentuoja prekės ženklo subtilumą, prabangą ir žaismingumą

Įtraukiamumas

Reprezentacinė svetainės dizainas sukurta taip, kad vartotojui norisi sužinoti daugiau informacijos

Smalsumas

Lankytojui kuriamas noras išbandyti produktą, kuriamas saugumo jausmas

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pradėk savo projektą