Made in Lithuania

Lietuviškų prekių gamintojai jungiasi bendrai iniciatyvai kokybiškų ir prabangių lietuviškų prekinių ženklų produktus, skirtus eksportui, siūlyti savo tautiečiams už ženkliai mažesnę kainą

Situacija

2017-ais metais UAB „Nord deco“ kompanija iškėlė užduotį sumaketuoti ir suprogramuoti internetinę parduotuvę, kuri atspindėtų kokybiškus Lietuviškos kilmės prekinius ženklus. Vienas iš reikalavimų buvo tai, kad svetainės dizainas turi būti pritaikytas būtent pagal parduodamus produktus, būtų minimalistinis, lengvas ir švarus.

Sprendimas

Sukurta internetinė parduotuvė naudoja mūsų kurtą e-komercijos platformą IDCMS, kuri buvo pritaikyta pagal užsakovo konkrečius reikalavimus. Įdiegti įrankiai leidžia sklandžiai administruoti vartotojams pateikiamą informaciją. Sukurtas modulis, kurio pagalba nesunkiai galima valdyti tituliniame puslapyje esančius skydelius.

Sukurta vertė

Taupymas

Taupomas laikas įgyvendinus automatizuotą užsakymo paruošimą

3x

Tiek kartų padidinta pardavimų konversija

Dinaminė kaina

Pristatymo kaina skaičiuojama pagal įdėtas prekes, atstumą, pasirinktą pristatymo būdą

4000

Vidutiniškai tiek prekių parduodama per metus

Kiti projektai

Tracking map

Tracking map tai transporto kontrolės ir stebėjimo sistema, skirta tarptautinių pervežimų ir logistikos sektoriui, žemės ūkiui bei keleivių pervežimui. Sistema leidžia sekti transporto duomenis nuotoliniu būdu bei planuoti maršrutus.

Baltijos loto

Baltijos loto – „Produktas yra internetinė loterija, orientuota į jaunesnio amžiaus žaidėjus, kurie geba, gali naudotis internetinėmis sistemomis. Norime pasiūlyti žaidėjams patrauklų, profesionalų, pasitikėjimą keliantį produktą.“, - „Baltijos loto“ organizatoriai.

Linvada

Linvada komanda yra geležinkelio transporto ir logistikos paslaugų patyrė profesionalai, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir puikiais suprantantys geležinkelio logistikos paslaugų specifiką.

Fit2Patient

Fit2patient – platforma, kuri kartu su MICE programos sistema leidžia modeliuoti specifinius 3D modelius. Modeliai yra naudojami palengvinti operacijų planavimą ir visą operacijos procesą leidžia paversti patogesniu.

BIM-LT

BIM-LT projekto tikslas didinti viešojo sektoriaus pastatų planavimo, projektavimo, statybos bei eksploatavimo išteklių efektyvumą, taikant BIM (angl. Building Information Modelling) priemones.

1STOP

1stop – viena stotelė visiems biuro reikmenims įsigyti. Tai vieni didžiausių ir patikimiausių kanceliarinių prekių tiekėjai Baltijos šalyse, kurie teikia kanceliariją tiek mažmenai tiek didmenai.

Cristina Mila

Tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai.

Karuselle elektroninė parduotuvė

tai dėvėtų „premium“ prekės ženklų skelbimų platforma, kuri leidžia parduoti ir įsigyti kokybiškus ir patikrintus garsių prekinių ženklų gaminius. Projektas skatina atsakingą aukštosios mados vartojimą. Sistema paremta komisinio mokesčio principu.

SĮ VASA

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų tvarkymo administratorius“ siekia efektyvaus atliekų tvarkymo sistemos administravimo, teikia komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas bei teikia informaciją komunalinių atliekų turėtojams

Pradėk savo projektą